Medikal Turizim

Santek Medical Tourism Seyahat Acentesi 2019 yılında kurulmuş olup amacı, yaratılan “Green Line” konsepti ile dünyanın her yerinden hastaların Türkiye’de doğru tedaviyi, doğru yerde, doğru zamanda, doğru maliyet ile güvenli bir şekilde almalarını sağlamaktır.

Bu yapı çerçevesinde hastanın ilk konsültasyonu hekimimiz ile doğrudan yapılmakta olup, ihtiyacı olan tedavi tespit edilmekte ve tedavi planlaması yapılarak, hastanın Türkiye’de tedavi edileceği hastane ve tedavi maliyetleri belirlenmektedir. Hekim tarafından doğrudan hastaya bilgi aktarımı ile başlayan süreç, tedavi ve incoming hizmetlerinin bütün aşamaları ile bu konsepte özel olarak geliştirilen teknolojik sistem, yazılım ve yönetim altyapısı aracılığıyla takip edilebilmektedir.

Hastaya spesifik doğru ve etkin tedavinin planlanacağı ve uygulanacağı hastane ve/veya hekim seçiminin yapılması, hastanın ülkesindeki ve Türkiye’deki tüm incoming ihtiyaçlarının karşılanması, tüm sağlık kuruluşlarında eğitimli refakatçi personelin bulundurulması gibi hizmetler ile hastanın bu meşakkatli yolda karşılaşabileceği zorlukların minimize edilmesi ve rahat bir tedavi süreci sağlamaktayız.

medicalTourism
tourism

Hizmetlerimiz

Santek Medical Tourism Seyahat Acentesi olarak “Green Line” konsepti kapsamında; 1996 yılından beri sektörde olmamızın getirdiği deneyimimiz ile başta Onkoloji alanında olmak üzere,

Gibi tıbbi birimlerde hastalara yüksek standartlarda tedavi hizmeti sağlamaktayız.

Hizmet Ortaklarımız

Medical Park Hastane Grubu

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 17 ildeki 25 hastanesinde 14 bin çalışanı ile faaliyet göstermektedir. 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile hizmet sağlamaktadır.

“Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır” ilkesiyle yola çıkan MedicalPark Hastaneleri Amerika kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiştir.

Liv Hospital

Klinik verilerde dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefleyerek adını “Leading International Vision” (LIV-Sağlık Vizyonunda Lider) baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” (live) kelimesi var olma amacının en önemli simgesi olmuştur.

Hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı ve teknolojisiyle Liv Hospital 154 yatak, 8 ameliyathane ve 50 klinik ile hizmet vermektedir.